Naklejki oblane zywica polimerem 3d - Multi-drukarnia.pl

Przejdź do treści
Naklejki polimerowe 3D
Naklejki polimerowe żywiczne to rodzaj naklejek, które wykonane są z polimerów i żywic, co daje im wysoką trwałość i odporność na warunki zewnętrzne. Naklejki te są często stosowane w reklamie, szczególnie w przypadku naklejek na pojazdy, ponieważ są bardzo trwałe i mogą służyć przez długi czas. Naklejki polimerowe żywiczne mogą być drukowane w różnych kolorach i wzorach, i mogą zawierać różnego rodzaju informacje, takie jak nazwa firmy, logo, adres czy numery telefonów. Zalecam skonsultowanie się z profesjonalistą w zakresie reklamy i naklejek, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości i zalet stosowania naklejek polimerowych żywicznych.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1) Czy w takiej naklejce można np. zatopić brokat?
2) Chciałbym / chciałabym samodzielnie obciąć naklejki. Czy jest taka możliwość, by dostać je w jednym arkuszu i obciąć samemu?
3) Czy takie naklejki można wydrukować na folii metalicznej?
4) Czy można je zastosować jako topy długopisów reklamowych?
5) Jakie jest najbardziej nietypowe zastosowanie naklejki 3D?
6) Czy taka naklejka nie zżółknie po jakimś czasie?
7) Czym tak właściwie jest ta wypukła warstwa?
8) Jak w skrócie wygląda proces samego wykonania druku takiej naklejki? Co sprawia, że jest ona wypukła i jak tę wypukłość utworzyć?
9) Chciałbym / chciałabym przykleić naklejkę 3D na swój samochód. Czy jest ona odporna na warunki atmosferyczne oraz czy można korzystać z myjni po przyklejeniu?
10) Czy wykonujecie naklejki 3D z NFC?
Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Wróć do spisu treści