mata z własnym indywidualnym nadrukiem, gaming szkoła biuro reklama - Multi-drukarnia.pl

Przejdź do treści
Maty na biurka i podkładki pod myszkę
Podkładki na biurko z indywidualnym nadrukiem to rodzaj podkładek na biurko, które posiadają na swojej powierzchni indywidualny nadruk, czyli wzór, napis lub grafikę, który został przygotowany specjalnie dla danej osoby lub firmy. Podkładki na biurko z indywidualnym nadrukiem są często wykorzystywane przez firmy w celu promowania swojej marki lub produktów, a także przez osoby prywatne w celu stworzenia oryginalnych i niepowtarzalnych dekoracji biurka. Podkładki na biurko z indywidualnym nadrukiem mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak skóra, materiały sztuczne, korki czy drewno, w zależności od preferencji i potrzeb. Zalecam skonsultowanie się z profesjonalistą w zakresie druku i reklamy, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości i zalet podkładek na biurko z indywidualnym nadrukiem.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1) Czy można używać maty zamiast deski do krojenia?
2) Potrzebuję maty podłogowej. Czy Wasze maty są antypoślizgowe?
3) Zastanawiam się nad zakupem maty na biurko w jasnym kolorze. Czy jeśli wyleje mi się na nią herbata lub kawa, to może się ona odbarwić?
4) Na stronie napisaliście, że maty bywają używane jako wielkoformatowe wodoodporne grafiki ścienne. Jak umieścić taką matę na ścianę i czy trzeba wcześniej przygotować do tego podłoże (np. przemyć ścianę wodą, przetrzeć ją z kurzu) ?
5) Dlaczego nie wolno używać gąbki do mycia maty?
6) Mam ogrzewanie podłogowe, a chciałbym / chciałabym kupić u Was matę pod swój fotel gamingowy. Czy mata nie uszkodzi się, gdy będzie używane ogrzewanie podłogowe?
7) Chcę umieścić matę na połowie biurka o wymiarach 73 x 50 cm (czyli mata miałaby mieć 36.5 x 25 cm). Czy można u Was wykonać matę o tak niestandardowych wymiarach?
8) Czy mata może być stosowana jako podkład na łóżko?
9) Jaką maksymalną temperaturę wytrzymuje taka mata?
10) Jako że maty mogą być personalizowane, czy jest możliwość wybrania niestandardowego kształtu?
11) Używam w gabinecie silnych rozpuszczalników (Aceton) czy ochronna laminacja maty to wytrzyma?
Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Wróć do spisu treści