koperty druk na kopertach - Multi-drukarnia.pl

Przejdź do treści
Koperty z nadrukiem
Koperty z nadrukiem to rodzaj kopert, które posiadają na swojej powierzchni różnego rodzaju nadruki, takie jak logo, nazwa firmy, adres czy grafiki. Koperty z nadrukiem są często wykorzystywane przez firmy w celu zwiększenia widoczności swojej marki wśród klientów lub innych osób, które otrzymują takie koperty. Koperty z nadrukiem mogą być drukowane w różnych kolorach, rozmiarach i jakościach, w zależności od potrzeb i preferencji. Zalecam skonsultowanie się z profesjonalistą w zakresie druku i reklamy, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości i zalet kopert z nadrukiem.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1) Czy oferujecie koperty z kolorowym środkiem?
2) Interesują mnie bardzo eleganckie koperty firmowe dla agencji nieruchomości. Naszym kolorem przewodnim w logo jest złoty. Czy dostaniemy u Was koperty z pozłoconymi brzegami?
3) Moja firma przesyła oferty personalizowane do wielu klientów, a ich dane umieszczamy na dokumencie ofertowym. Czy oferujecie koperty z "okienkiem"?
4) Jakie rozmiary kopert macie w swoim asortymencie?
5) Czy wykonujecie nadruki na kolorowych kopertach?
6) Czy jesteście w stanie wykonać koperty ze srebrnym, lustrzanym środkiem?
7) Moja firma przesyła klientom drobne zamówienia w kopertach bąbelkowych. Chcę na nich nadrukować logo, żeby wyglądało to bardziej profesjonalnie. Czy podejmujecie się takich zleceń?
8) Czy można wybrać gramaturę kopert?
9) Czy dostanę u Was koperty rozszerzane?
10) Czy możecie zadrukować koperty z dwóch stron?
Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Wróć do spisu treści