identyfikatory i breloki do kluczy - Multi-drukarnia.pl

Przejdź do treści
Identyfikatory i breloki
Identyfikatory i breloki reklamowe to rodzaj gadżetów reklamowych, które są często wykorzystywane przez firmy w celu promowania swojej marki lub produktów. Identyfikatory i breloki reklamowe to zwykłe identyfikatory i breloki, które mogą być ozdobione różnymi grafikami, napisami lub logo. Identyfikatory i breloki reklamowe są często rozdawane w różnych sytuacjach, np. na konferencjach, wystawach czy innych wydarzeniach, w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Identyfikatory i breloki reklamowe są niedrogie i łatwe w produkcji, dzięki czemu mogą być stosowane w wielu różnych kampaniach reklamowych.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1) Podobno jest coś takiego jak Identyfikatory z laminatu grawerskiego. Czy wykonam u Was takie Identyfikatory?
2) Potrzebuję pionowe Identyfikatory na smyczy. Czy oferujecie takie?
3) Czy jest możliwość wykonania małego nakładu takich identyfikatorów?
4) Czy oferujecie kolorowe Identyfikatory?
5) Czy dostanę u Was identyfikator na smyczy? Czy jest możliwość personalizacji smyczy (np. nadrukowanie logo firmy)?
IDENTYFIKATORY I BRELOKI

Identyfikatory są elementem wykorzystywanym w organizacjach i stowarzyszeniach, na różnego rodzaju eventach (np. koncerty, szkolenia, publiczne konferencje), a nawet w szkołach.

Pozwalają na odróżnienie uczestników wydarzenia od pracowników zajmujących się m. in. organizacją czy ochroną obiektu. Coraz częściej identyfikatory są stosowane również jako przepustki dla osób o statusie VIP.

Poza typowo eventową funkcją, stosowane również w firmach, jako element obowiązkowo noszony przez pracowników. Plastikowy identyfikator zabezpiecza plakietkę przed uszkodzeniem.Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Wróć do spisu treści