oklejanie mrożenie szkła, folią szron - Multi-drukarnia.pl

Przejdź do treści
Folia - mrozone szkło
Folia szroniona to rodzaj specjalnej folii, która jest stosowana na szybach w celu imitowania efektu szronienia. Folia szroniona jest często wykorzystywana w okresie zimowym, aby udekorować okna sklepów, domów czy innych obiektów, w celu uzyskania świątecznego lub zimowego klimatu. Folia szroniona jest dostępna w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu może być wykorzystywana do tworzenia różnego rodzaju dekoracji. Zalecam skonsultowanie się z profesjonalistą w zakresie dekoracji okien, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwości i zastosowań folii szronionej na szybach.
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1) Czy jest możliwość docięcia folii szronionej w jakiś kształt na ploterze tnącym?
2) Czy jeśli mam zamontowaną folię szronioną, mogę umyć okno bez obaw, że coś stanie się z folią?
3) Jaka jest różnica między folią szronioną a standardową?
4) Czy folia szroniona przyciemnia pomieszczenie?
5) Czy folia mrożona ogranicza widoczność w środku i na zewnątrz czy tylko na zewnątrz?
6) Czy folię mrożoną można przyklejać tylko na witrynę czy może się ona nadać na inne powierzchnie szklane (np. szklany świecznik, szklany stolik)?
7) Czy folia mrożona może się zarysować?
8) Czy na folii szronionej zostają odciski palców?
9) Czy są dostępne różne kolory folii szronionej?
10) Jak wygląda aplikacja takiej folii na szybę prysznicową? Folia jest przyklejana od wewnętrznej czy zewnętrznej strony?

FOLIA SZRONIONA

Folia szroniona, zwana również folią mrożoną, idealnie sprawdza się do oklejania szklanych powierzchni. Jest materiałem, który imituje efekt piaskowania, bądź oszronienia.
Można w niej wyciąć napis lub kształt (np. logo) przy użyciu plotera tnącego. Możliwy jest również nadruk pełnokolorowy.

Folia mrożona, która łączy zarówno opcje druku jak i cięcia stanowi niepowtarzalną i wyjątkową dekorację prestiżowych firm i salonów.
Idealna dla osób lubiących niekonwencjonalne rozwiązania. Również dla perfekcjonistów - odciski palców nie zostawiają na niej śladu, przez co jest jeszcze bardziej atrakcyjnym i estetycznym produktem.

Stosowana nie tylko jako forma reklamy, może służyć także jako dyskretka. Często używa się taką folię do naklejenia na witryny, szklanych drzwi czy ścianki boksów.
Bardzo ciekawe zastosowanie możecie znaleźć w odcinku 11-tym - Tajemnic Drukarnii
Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Multi-Drukarnia Waikiki.pl
Bytom, tel. 531 033 180, Piekary Śl. tel. 791 717 112


Wróć do spisu treści