Trwa wczytywanie produktów


Papier Bilbordowy blueback

Wydruki Wielkoformatowe od 1 sztuki

Papier bilboardowy BlueBack 115g
Najtańszy papier do plakatowania. Niebieski podkład zapobiega przekłamaniom kolorów, spowodowanym przez grafiki juz znajdujące się na słupie ogłoszeniowym. Papier BlueBack przystosowany jest do klejenia za pomocą wodnych klejów do tapet. Nie zalecany do wysokiej jakości wydruków i długoterminowych ekspozycji.

Papier plakatowy whiteback 200g
Bardzo dobrej jakości gruby papier, idealny do ekspozycji we wnętrzach. oraz krótkookresowych ekspozycji zewnętrznych. Pozwala na druk wysokiej jakości. Świetny kompromis pomiędzy ceną a jakością.

Papier Foto gloss 220g
Wspaniały papier, o wysokim połysku, idelny do druku grafik i prac w najlepszej jakości. Idealny do ekspozycji we wnętrzach.

Papier offsetowy matowy 80g
Tylko i wyłącznie do rysunków typu CAD (kreskowe), Nie jest możliwy druk o duzym pokryciu koloru (np kolorowe mapy i grafiki)

Tapeta fizelinowa 255g DECO
Tapeta winylowa na podkładzie fizeliny (gładka i ziarna). Tapety bardzo trwałe i doskonale kryjące niedoskonałości ściany. Klasa palności C-s2, d 0 zgodnie z normą ISO 13501-1

Blockout 200mic
Doskonały materiał do wymiennych ekspozytorów typu Roll-up, oraz plakatów, które sa narażone na długotrwałe działanie wody (świetne do ramek zewnętrznych typu OWZ). Tył powleczony warstwą blokującą przebijanie tła i światła. 

Baner 510g laminowany
Najpopularniejszy na rynku baner reklamowy całkowicie odporny na działanie wody i wysoce odporny na działanie promieni UV (zalecany okres użycia do 2 lat). W tej ofecie nie jest on wykończony (bez oczek i zgrzewania) - maksymalna szerokość to 160cm

Folia OWV (One Way Vision)
Popularna folia z dziurkami używana do oklejania szyb samochodów/autobusów lub w witrynach sklepowych.
W dzień świetnie chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem. Przejrzysta od środka a z zewnątrz widac jedynie nadruk reklamowy. W nocy widoczna jest lepiej oświetlona strona. Bardzo łatwa w montażu (nie wystepują bąble)

Folia monomeryczna samoprzylepna Biała (matowa i błyszcząca)
Doskonała zarówno do zastosowań wewnętrzych jak i zewnętrznych do oklejania powierzchni płaskich. Matowa ze względu na brak odbić, polecana jest do wnętrz. Błyszcząca jest łatwiejsza do utrzymania w czystości. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się na zewnątrz budynków.

Folia monomeryczna samoprzylepna bezbarwna (matowa i błyszcząca)
Biały kolor nie jest drukowany, dlatego białe elementy projektu (najczęsciej tło) zostaną podbarwione w kolorze tła. Również kolor nadruku zmieni swój odcień. Folia matowa dodatkowo jest prawie niewidoczna po przyklejeniu, przez to świetnie się sprawdza jako etykiety na produkty, gdzie sama naklejka powinna zlewać się z produktem.

1. Wybierz parametry produktu:
Materiał
Termin wysyłki:
2. Wybierz nakład:
3. Podsumowanie

Materiał do druku wielkoformatowego: Papier bilboardowy BlueBack 115g Termin wysyłki: Ilość:

Usługi dodatkowe:

brutto

0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
Facebook
Youtube
Skype
Blog
Zadaj pytanie on-line